ICEBLUE12#KR1
12
ICEBLUE12 #KR1
Clasament TFT #438188
Ultimele 30 jocuri
50%
Procent Top 4
15 V - Î 15
[50%]
Rang mediu
4.57
/
8
Caracteristicile ultimelor 30 jocuri
60.00%12 V - Î 8
44.44%8 V - Î 10
58.33%7 V - Î 5