ICEBLUE12#KR1
12
ICEBLUE12 #KR1
TFT #438188 miejsce
Ostatnie 30 gier
50%
Odsetek Top 4
15 W — P 15
[50%]
Średnia ranga
4.57
/
8
Cechy ostatnich 30 gier
60.00%12 W — P 8
44.44%8 W — P 10
58.33%7 W — P 5