ICEBLUE12#KR1
12
ICEBLUE12 #KR1
TFT Žebříček #438188
Posledních 30 her
50%
Podíl Top 4
15 V - P 15
[50%]
Průměrné hodnocení
4.57
/
8
Vlastnosti posledních 30 her
60.00%12 V - P 8
44.44%8 V - P 10
58.33%7 V - P 5